Objednávka e-knihy Tajomstvo spaľovania tuku

Jedná sa o prvú komplexnú knihu určenú pre ľudí, ktorí chcú chudnúť nie štýlom straty váhy, ale skutočne spaľovať podkožný tuk a odhaliť tak svalovú hmotu, ktorá sa nachádza pod vrstvou podkožného tuku.

Návod na vytvorenie objednávky

  1. Položky a ceny – V prípade záujmu o zvýhodnenú kombináciu obidvoch e-kníh odkliknite biele štvorcové pole pod nadpisom „Špeciálna ponuka“ (štandardne je prednastavená samotná e-kniha Tajomstvo spaľovania tuku)
  1. Fakturačné údaje – Tieto údaje sú nutné na správne doručenie vašej objednávky vrátane faktúry, ktorá vám bude zaslaná na email. Každé ohraničené pole slúži na jeden údaj. Napríklad v prípade e-mailu kliknite na ohraničené pole “E-mail”, do ktorého napíšte váš funkčný email napr. mojemail@zoznam.sk. Znak @ napíšete súčasným stlačením kláves Ctrl alt v. Správny email je kritický na bezproblémové zaslanie e-knihy (alebo viac e-kníh) na vašu emailovú adresu. Toto zaslanie prebieha takmer okamžite po platbe. Pokiaľ vám na email e-knihy neprišli, prosím kontaktujte nás na info@tajomstvosvalovehorastu.sk.
  1. Spôsob platby – Všetky platobné polia slúžia na rýchlu a bezpečnú platbu, po ktorej vám bude objednávka zaslaná na váš email.
  • Prvé pole zľava = platba kartou
  • Online bankové prevody = Tatra banka, VUB banka, Slovenská sporiteľňa, Poštová banka, Unicredit banka
  • Paypal = platba cez celosvetovo najrozšírenejší platobný systém
  1. Dokončenie objednávky – Na to, aby sme zaznamenali a vybavili vašu objednávku už len stačí kliknúť na oranžové tlačidlo objednať. Pri všetkých platobných metódach, budete po stlačení tlačidla “objednať” presmerovaný na platobnú bránu a v prípade dokončenia platobného procesu vám bude objednávka zaslaná na email.