Túžite po dokonale vyzerajúcom bruchu ale neviete ako schudnúť z danej oblasti?

Ak je vaša odpoveď ÁNO, čítajte prosím ďalej

Prinášam vám systém, ktorý ak sa naučíte, tak už nikdy nebudete mať problém s nadváhou a ani so strátou podkožného tuku

Tento systém je tak jednoduchý a pravdivý, že ma budú za to predajcovia “mrkvových” diét a tabliet na spaľovanie tukov neznášať.

Ale chcem vám povedať pravdu.

Chcem aby všetci vedeli o tom ako schudnúť podkožný tuk a aké jednoduché to v skutočnosti je.

Tento systém spaľovania tuku nemá nič spoločné s:

 

 •  Hladovaním
 •  Tabletami na chudnutie
 •  Mrkvovými banánovými a všetkými “..vými“ diétami
 •  Vibračnými pásmi a prístrojmi z teleshopingu
 •  Hodinami strávenými na stacionárnom bicykli
 •  …a nemá nič spoločné ani s jojo efektom

Moje meno je Viktor Vaněček a som fitness expert a naturálny bodybuilder.

Chcem aby ste vedeli, že aj vy môžete mať štíhle alebo dokonca vyrysované telo po akom ste vždy túžili.

Chcete vedieť jedno tajomstvo? Vy brušné svaly už dávno máte!

Všetko čo musíte urobiť je odhaliť ich spod vrstvy tuku.

Ale AKO schudnúť?

Aký je ten vzorec na VYŠPORTOVANŮ postavu?

Čítajte tento text pozorne, pretože v nasledujúcich riadkoch sa dozviete niečo, čo predajcovia prístrojov a doplnkov na chudnutie nechcú aby ste vedeli.

ja a heath ramik
ja ramik jazero

Spaľovanie tuku nemá nič spoločné s tým koľko tabliet na chudnutie zjete alebo koľko sedľahov spravíte a dokonca ani koľko potravín „na chudnutie“ zjete.

Chudnutie je o ENERGII

Hovorím energia? ÁNO, energia prijatá v strave.

To čo neviete je, že pokiaľ za deň nespálite viac energie ako ste prijali v strave, nikdy nebudete chudnúť a je jedno koľko tabliet na chudnutie skonzumujete.

Chudnutie je v skutočnosti to najjednoduchšie čo existuje, stačí spáliť viac kalórii než denne prijímete.

Ja vás však nejdem učiť ako schudnúť, ale ako spaľovať tuk.

Aký je medzitým rozdiel?

Poviem vám môj príbeh

„Myslím že to bol rok 2013 keď som sa pustil do chudnutia, keďže som chcel vedieť ako schudnúť efektívne a teda spáliť podkožný tuk. Pritom som nebol vôbec obézny, iba som chcel viac odhaliť svalovú hmotu ktorú som za roky cvičenia nabral.“

Podarilo sa mi zhodiť takmer 10kg avšak malo to jeden háčik. Aj keď som zhodil 10kg tak moje telo sa výrazne nezmenilo. Očakával som že budem mať vyrysované svaly čoho som sa ale vôbec nedočkal. Bol som iba menší s takmer rovnakým percentom tuku.“

Poviem vám kde som robil chybu a kde ju robíte aj vy.

„Celé moje chudnutie bolo založené na jedení malého množstva jedla, neprijímal som dostatok energie, bielkovín, nemal som absolútne žiadny prehľad o tom koľko prijímam energie a trénoval som s malými váhami.“

Toto boli zásadné chyby ktorých výsledkom bolo, že som stratil veľké množstvo svalovej hmoty a iba málo tuku.

Je dôležité aby ste vedeli, že pekne tvarované telo nie je výsledkom malej hmotnosti, ale pomerom medzi svalovou hmotou a tukovým tkanivom.

Viem že ste boli doteraz klamaný informáciami z médii a preto chcem aby ste poznali pravdu. Dokonca ani magazíny pre športovcov alebo konkrétne zamerané na kulturistiku vám nepovedia ako schudnúť tuk a nie svaly.

Možno vám nepovedia pravdu aj preto, pretože tie texty píšu väčšinou tuční redaktori, ktorí o efektívnom spaľovaní z praxe nevedia ani ň.

Poviem vám teraz, prečo chyby ktoré som kedysi robil ja sú tak zásadné a prečo je nevyhnutné aby ste sa im vyhýbali.

4 chyby, ktoré vám bránia efektívne spaľovať tuky

Chyba #1 Prijímanie malého množstva energie v strave


Ak chcete spaľovať tuk, naozaj musíte prijať menej energie než denne spálite. Problém je ten, že pokiaľ je tejto energie príliš málo, tak vaše telo už nebude využívať energiu iba z tukových zásob ale aj zo svalovej hmoty. Dôvod je ten, že telo nebude mať dostatok energie na regeneráciu svalovej hmoty a to spôsobí, že začnete spolu s tukom strácať aj svalovú hmotu.

Chyba #2 Prijímanie malého množstva bielkovín


Mať dostatok bielkovín pri akejkoľvek diéte je jedna z najdôležitejších požiadaviek, ktorú musíte splniť. Svalová hmota je bielkovina sama o sebe, je to aktívne tkanivo, ktoré potrebuje na svoju funkciu a regeneráciu dostatočné množstvo aminokyselín, ktoré sa nachádzajú v bielkovinových jedlách. Vašim cieľom je pomocou bielkovín ochrániť svaly pred ich rozkladom na energiu. Práve preto, že je pre telo výhodnejšie použiť ako zdroj energie svalovú hmotu a nie tuk, tak je dôležité tento efekt obmedziť pomocou dostatočného množstva bielkovín.

Chyba 3. Nemáte prehľad o tom koľko kalórii denne prijímete


Nemôžete efektívne schudnúť pokiaľ nepoznáte vašu približnú dennú spotrebu kalórii. V tom prípade budete iba hádať a poväčšine zvolíte štýl „budem jesť málo“ ktorým sa dopracujete iba k zbytočnej strate veľkého podielu svalovej hmoty.

Chyba 4. Nevykonávate silový tréning


Silový tréning je nevyhnutná časť efektívneho chudnutia. Pomocou silového tréningu spálite niekoľko násobne viac kalórii z tuku než ako keby ste vykonávali iba kardiovaskulárnu aktivitu alebo dokonca nevykonávali žiadne cvičenie. Pomocou silových cvičení dostanú vaše svaly jasný signál, že ich aktívne používate a preto telo nedostane dôvod aby si z nich pri chudnutí bralo energiu.

Toto sú iba niektoré z chýb ktoré vám bránia dosiahnuť vyrysovanú postavu a viditeľné brušné svaly. Tajomstvo vyrysovaných brušných svalov nie je robiť nekonečné množstvo sedľahov, ale odhaliť ich spod tuku, ktorý ich pokrýva.

Klasický vzhľad plážového tela po ktorom tak veľa mužov túži a ktorý na mužoch ženy milujú dosiahnete pri 10-14% telesného tuku.

Takéto percento telesného tuku dosiahnete jedine optimálnou stravou a vhodným tréningom. Je preto nevyhnutné aby ste poznali správne princípy stravovania a tréningu. Iba vhodnou kombináciou tréningu a stravy dosiahnete dokonalý vzhľad vašeho tela s malým percentom tuku.

Nemusíte pritom jesť žiadne tablety na chudnutie, žiadne zakázané látky a dokonca ani vykonávať nekonečné množstvo sedľahov. Vaše plážové vyrysované telo budete budovať primárne v kuchyni vhodnou stravou.

Znie to šialene? Možno, ale takáto je pravda.

Strava je najdôležitejšou zložkou úspechu pokiaľ vám ide o spaľovanie tuku. Bez správnej diéty bude aj naďalej vaše telo pokryté zbytočným množstvom tuku a nikdy tak nedosiahnete váš vysnívaný vzhľad.

Chcete vedieť ešte jedno tajomstvo?

Rôzni odborníci častokrát radia ľuďom ako schudnúť pomocou nárazových diet, hladoviek a iných nezdravých riešení. To všetko sú však diety, ktoré spôsobia spomalenie metabolizmu a v konečnom dôsledku ešte podporia ukladanie ďalšieho tuku a strátu svalovej hmoty!

Toto vám nikto nepovie, pretože cieľom väčšiny autorov podobných článkov a reklám nie je pomôcť ľudom získať ich vysnívané telo, ale iba písať nezmysly ktoré vyzerajú na oko jednoducho v dôsledku čoho si ich ľudia radi kúpia.

Ja vám nehovorím, že to bude ľahké pretože to nie je pravda. Musíte trénovať, zdravo sa stravovať a za tým je určitá námaha avšak spôsob ako získať vyrysované telo bez námahy neexistuje.

…a preto vám nepoviem že:

Budete môcť jesť koľko budete chcieť, nemusíte cvičiť a stačí iba zjesť to a tamto jedlo a HURÁ! Budete ako vytesaný z kameňa. NIE!

Budete na tom ešte horšie ako ste teraz ak by som vás týmto spôsobom zavádzal. A to teda vôbec nechcem.

Pre koho NIE JE môj program spaľovania tukov určený?

Pozrite sa:

Pokiaľ sa nájdete v dole uvedených bodoch, tak rovno môžete túto stránku zavrieť.

 • Čakáte na jednu kúzelnú informáciu vďaka ktorej budete bez pohnutia prsta ako fitness model či modelka
 • Máte odpor k cvičeniu
 • Ste veľmi veľmi lenivý
 • Radi čítate ale bojíte sa ísť do akcie

Aj keď som 100% presvedčený, že môj program na spaľovanie tukov funguje pre každého, tak bude fungovať iba vtedy, pokiaľ ho aplikujete do praxe.

To znamená že je určený pre všetkých, ktorí sú ochotní pozmeniť na určitý čas stravovacie návyky a slovo fitness centrum im nie je cudzie.

ak to s vami rezonuje…

Potom všetko čo potrebujete o efektívnom chudnutí vedieť je spísané v knihe Tajomstvo spaľovania tuku

Veľmi stručne vám objasním čo sa v knihe dozviete

 • Vysvetlím vám celú podstatu chudnutia a naučíte sa tak ako schudnúť efektívne a zdravo

Ešte pred tým, než sa pustíte do cvičenia a diétneho plánu, je potrebné naučiť sa a uvedomiť si dôležitosť stravy a tréningu pri celom procese spaľovania tuku. Čím viac budete mať jasno v tom čo robíte a prečo to robíte, tým skôr dosiahnete postavu po akej túžite.

 • Ukážem vám cviky na brucho pre začiatočníkov aj pokročilých

Z hľadiska obtiažnosti som vybral niekoľko cvikov na brucho ktorými precvičíte každú oblasť brušných svalov. Dozviete sa tiež správnu techniku vykonávania týchto cvikov aby ste využili plný potenciál daného cviku.

 • Dozviete sa všetky potrebné informácie o silovom tréningu

Ukážem vám konkrétne tréningové rozpisy pomocou ktorých ochránite svalovú hmotu a zároveň budete spaľovať tuk jedna radosť. Vysvetlím vám aký zvoliť rozsah opakovaní, sérii, a tiež aké zvoliť prestávky medzi jednotlivými sériami.

 • Dozviete sa všetko potrebné o aeróbnom tréningu

Aeróbnym tréningom podporíte spaľovanie tuku a urýchlite celý tento proces. Tak ako u silového tréningu, tak aj tu existuje viac foriem vykonávania aeróbnej aktivity. Naučím vás jednu najefektívnejšiu metódu aeróbneho tréningu vďaka ktorej budete spaľovať tuky rýchlo a bez akéhokoľvek prístroja alebo vybavenia na cvičenie.

 • Prezradím vám ako si nastaviť množstvo prijatých kalórii na spaľovanie tuku

Kalórie sú jedným z najpodstatnejších faktorov ktoré ovplyvňujú to, či budete spaľovať tuk alebo nie. Ako som už zdôraznil vyššie, tak mať prehľad o množstve prijatých kalórii je nevyhnutnou súčasťou celého chudnutia! Preto vám ukážem nie len koľko kalórii by ste približne mali prijať, ale aj ako si toto prijaté množstvo sledovať tak, aby ste ich nemuseli pracne počítať a ušetrili tak čas a námahu.

 • Dozviete sa ako sa stravovať pred tréningom a po tréningu

Jedlo pred tréningom, po tréning a aj čas kedy toto jedlo skonzumujete hrá pri spaľovaní tuku dôležitú úlohu. Na to, aby ste z tréningu vyťažili maximum je potrebné aby ste pred a po tréningu dodali telu to čo potrebuje. Pokiaľ by ste jedli v čase okolo tréningu nesprávne potraviny, výrazne by ste tým spomalili vaše pokroky.

 • Prezradím vám najúčinnejšie stravovacie postupy na chudnutie

Z hľadiska mojich skúseností som vybral 3 najúčinnejšie typy diét, ktoré mi rapídne pomohli pri spaľovaní tuku. Stačí ak si vyberiete jednu z nich a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

 • Dozviete sa ako skombinovať silový tréning aeróbny tréning a diétu tak aby ste dosahovali čo najlepších výsledkov

Naučíte sa všetky súčasti efektívneho chudnutia skombinovať tak, aby ste mohli získané vedomosti ihneď aplikovať do praxe a začať tak svoju cestu za vysnívaným telom!

 • A mnoho ďalších dôležitých informácii o tom ako schudnúť účinne spaľovať tuk.

2 mesiace je dosť dlhá doba na to, aby sa vaše telo zmenilo na nepoznanie a práve preto vám poskytujem až 60 dňovú garanciu vrátenia peňazí, pretože som si 100% istý, že výsledky ktoré vďaka knihe dosiahnete prekonajú vaše očakávania. Som si vedomý toho, že to môže niekto ľahko zneužiť, ale mám tendenciu dôverovať ľuďom.

Kniha Tajomstvo spaľovania tuku je jediná kniha na Slovenskom a Českom trhu ktorá sa zameriava na zhadzovanie telesnej hmotnosti vo forme tuku a na formovanie postavy tak, že pri dodržiavaní informácii v nej uvedených, získate postavu ktorá je porovnateľná s fitness modelmi či modelkami.

Dozviete sa úplne všetko potrebné o chudnutí a formovaní postavy, začiatočných a pokročilých technikách spaľovania tuku, ktoré sú ľahko nasledovateľné a pochopiteľné.

Vaša postava sa bude každým týždňom približovať k vášmu vysnívanému ideálu a vaše zábrany obliecť sa do plaviek budú navždy preč.

Pokiaľ ste odhodlaný naučiť sa ako schudnúť pomocou 100% overeného systému spaľovania tuku, ktorý nie je písaný obéznym redaktorom, ale mnou, s dlhoročnou praxou v oblasti fitness, potom kniha Tajomstvo spaľovania tuku je jedinou knihou, ktorú kedy budete na efektívne chudnutie potrebovať.

Teraz už je to len a len na vás.

Môžete nechať veci na náhodu a pokojene túto stránku zavrieť.

ALEBO

Môžete bez rizika prejsť na istotu a so štipkou trpezlivosti získať za niekoľko týždňov to, po čom túžite už roky.

Pokiaľ uprednostňujete zaslať knihu Tajomstvo spaľovania tuku na adresu:

Pokiaľ uprednostňujete e-knihu Tajomstvo spaľovania tuku v PDF:

PS: Nezabúdajte, že jediný dôvod prečo ešte nemáte vyformovanú postavu je ten, že sa riadite nesprávnymi informáciami

PSS: Aby hodnota knihy nebola znevažovaná, ponúkam ju za tak nízku cenu iba na obmedzenú dobu